Jennifer Lopez a The Black Keys vydávají nová alba

Jennifer Lopez a The Black Keys vydávají nová alba
Jennifer Lopez, zdroj: NBC News

Známá Američanka i americká dvojice naplánovali vydání nových desek. Jedna z nich vychází v únoru, druhá o dva měsíce později. 

Téměř čtyřiapadesátiletá americká zpěvačka (ale i herečka, módní návrhářka, tanečnice) Jennifer Lopez ohlásila prostřednictvím nového singlu také vydání zbrusu nové desky, která ponese název This is me… Now.

Její vydání je naplánováno na 16. února 2024 a bude devátým albem J. Lo. v pořadí. Klip k pilotnímu singlu Just can´t get enough režíroval její manžel Ben Affleck.

Také příznivci americké blues rockové kapely The Black Keys se mohou těšit na nové CD již začátkem dubna. Dvojice z Ohia, Dan Auerbach a Patrick Carney, dali svým posluchačům ochutnat nového alba Ohio Players v nejnovějším singlu Beautiful People.

Duo The Black Keys bylo díky deskám Brothers (2010) a El Camino (2011) nominování na třináct ocenění Grammy. Sedm z nich dokonce proměnili ve vítězství. V pořadí dvanácté studiové album má plánované vydání 5. dubna 2024.

Obě alba vydává Warnes Music.

Vlastimil Blažek

Začínal v magazínu Topzine jako řadový redaktor, postupně se přes editora hudební rubriky propracoval na šéfredaktora v Musicwebu a následně založil MonsterMusic. Ten po několika letech prodal a po pěti rocích se k psaní vrací. A rovnou s novým magazínem!