Jubilejní 10. ročník Beats for Love roztančí David Guetta

Jubilejní 10. ročník Beats for Love roztančí David Guetta

Největší český festival taneční hudby Beats for Love letos přivítá opravdové dýdžejské eso. Očekávaná akce se odehraje 3. – 6. července 2024 v Ostravě v Dolní oblasti Vítkovice a přivítá nejznámějšího DJ planety Davida Guettu.

“O Davida Guettu se snažíme dlouhodobě a jsme moc rádi, že to vyšlo zrovna na jubilejní ročník. Jednání byla opravdu složitá a náročná a s jeho vystoupením je spojena i spousta produkční práce jak nyní, tak na festivalu, protože technické podmínky odpovídají velikosti jeho jména,” komentuje úspěch Beats for Love ředitel festivalu Kamil Rudolf.

David Guetta (56 let) je rodák z francouzské Paříže, který se na scéně elektronické taneční hudby pohybuje již 40 let. Není tedy žádná kometa, ale spíše stálice představující kvalitu a nadčasovost. Za tuto dlouhou dobu spolupracoval s takovými jmény jako Fergie, Rihanna, Nicki Minaj, Sia, Akon, The Black Eyed Peas, Kelly Rowland či Snoop Dogg. Jeho dlouhodobé úspěchy pak korunují nejen 2 ceny Grammy z celkem 13 nominací, ocenění v American Music Awards nebo 4 prvenství v celosvětové anketě TOP 100 DJs, ale i spousta dalších mezinárodních cen. Za zmínku určitě stojí jeho skladby Titanium, I Gotta Feeling, One Love, I’m Good (Blue) nebo písně When Love Takes Over a Revolver, za které získal zmiňované Grammy a znají je miliony fanoušků po celém světě.

Mimo jiné na letošním desátém ročníku festivalu vystoupí umělci jako Boris Brejcha, Chase & Status, Becky Hill, Lost Frequencies nebo Hybrid Minds.

Festival Beats for Love, který letos v létě oslaví své jubilejní 10. výročí, se po celou dobu své existence odehrává v areálu Dolní oblasti Vítkovice, který celé akci dodává jedinečnou atmosféru. Ne náhodou se akce pyšní titulem Největší taneční festival v srdci Evropy. Svou velikostí, počtem návštěvníků, hvězdným line-upem a pestrým doprovodným programem totiž právem náleží mezi nejlepší venkovní události evropské hudební scény. Kromě aktuálního ocenění ankety Bass Awards 2023 to dosvědčuje i nedávná nominace festivalu mezi 10 nejlepších evropských festivalů v rámci ankety European Festival Awards 2023.

“Kromě toho, že nás tato ocenění velmi těší, pro nás představují i velký závazek do budoucna vůči našim návštěvníkům a fanouškům,” přibližuje ředitel festivalu Kamil Rudolf. “Děkujeme všem našim příznivcům za jejich podporu a loajalitu. Uděláme vše pro to, aby nadcházející ročník byl nezapomenutelnou hudební událostí tohoto roku a abychom příjemně překvapili všechny, kteří jej chtějí zažít společně s námi,” dodává Kamil Rudolf.

Celofestivalové, jednodenní a V.I.P. vstupenky zakoupíte ZDE.

Milan Papežík

Hudbě se pasivně věnuje prakticky od dětství. V roce 2007 začal pracovat jako český promotér členů legendárních The Kelly Family a uspořádal na 40 koncertů v ČR, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Později založil svoji vlastní uměleckou agenturu M.P. Production a v nynější době zastupuje 20 umělců a kapel. Od roku 2019 pracuje jako šéfredaktor magazínu Hudební scéna a v roce 2023 se stal producentem a PR managerem nově vzniklého festivalu Mrskley RockFest. Spolupracuje také na chodu proslulých Vánočních trhů v Olomouci. Práce šéfredaktora v This is music je novou výzvou s přicházejícím rokem 2024.