The Academic vynahradí zrušený koncert

The Academic vynahradí zrušený koncert
The Academic, zdroj: Futurum

Irská indie-rocková kapela The Academic se konečně chystá opět do Prahy. Svůj koncert odehraje ve Futurum Music Baru v Praze, kde se měl konat koncert i v roce 2020.

Svůj debut Irové vydali před šesti lety, oslovili jím řadu fanoušků a měli možnost koncertovat například s Louisem Tommilsonem (One Direction) nebo s The Kooks.

Kamarádi z irského venkova sbírají miliony přehrání na streamovacích platformách a na koncert se velmi těší. Jsou prý rádi, že se jim, obyčejným klukům, podařilo se svou muzikou uspět a že mohou koncertovat. Při živých vystoupeních jsou velice rádi součástí publika a v blízkém kontaktu s fanoušky.

Skupina zpívá o obyčejných věcech všedního života a tuzemský fanoušek se po čtyřech letech dočká koncertu. Ten původní se měl konat 1. dubna roku 2020 také ve Futuru, proto by si nikdo tento hudební zážitek neměl nechat ujít.

Vstupenky se navíc prodávají za lidových 467 korun a zakoupit je můžete na stránkách klubu a v síti GoOut. Na místě v den koncertu vstupenku obdržíte za 540.

Vlastimil Blažek

Začínal v magazínu Topzine jako řadový redaktor, postupně se přes editora hudební rubriky propracoval na šéfredaktora v Musicwebu a následně založil MonsterMusic. Ten po několika letech prodal a po pěti rocích se k psaní vrací. A rovnou s novým magazínem!