Duff McKagan naplánoval zastávku v Brně

Duff McKagan naplánoval zastávku v Brně

Jeden ze zakládajících členů kapely Guns N‘ Roses, Duff McKagan, dorazí se svou novou a oceňovanou deskou Lighhouse také do České republiky. Těšit se na něj můžeme v klubu Sono v Brně.

Po vydání úspěšné desky Lighthouse Duff McKagan oznámil své turné po Velké Británii a Evropě v říjnu 2024. Chybět nebude ani koncert v České republice. Série vypukne v irském Dublinu a vystoupí na ni v patnácti městech jedenácti zemí Evropy.

Raego míří po druhé vyprodané Lucerně opět výš

Duff McKagan je špičkový americký hudebník, který se během své čtyřicetileté kariéry představil nejen v nejmenších punkových klubech, ale také na vyprodaných stadionech. Během své kariéry se stal spoluzakladatelem Guns ‚N Roses a Velvet Revolver, spolupracoval kupříkladu s Ozzym Osbournem nebo Iggy Popem a mezi jeho fanoušky se řadí také Bob Dylan.

Nejnovější album Lighthouse je výběrem ze šedesáti skladeb, které Duff McKagan nahrál ve svém domácím studiu v Seattlu mezi lety 2019 – 2022. A 11. října dá ochutnat ze své desky také fanouškům České republiky. Vstupenky lze zakoupit od 900 korun do klubu Sono v Brně zde.

Veronika Šrámková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *