Hudebně švestkový festival Vizovické Trnkobraní odhalil lineup

Hudebně švestkový festival Vizovické Trnkobraní odhalil lineup

Jediný hudebně švestkový festival v České republice přišel s kompletním programem a některými novinkami. Navíc se uskuteční letos v novém termínu.

Rybičky 48, Divokej Bill, No Name, Tublatanka i Anna K.. pobaví svými hudebními vystoupeními jistě opět velké množství návštěvníků Vizovic. V areálu likérky Rudolf Jelínek připravují i travnatou odpočinkovou zónu a zastřešené posezení.

Mezi jednotlivými hudebními vstupy se můžete těšit také na stand-up Tomáše Matonohy a Lukáše Pavláska a soutěž v pojídání švestkových knedlíků bude slovem provázet Libor Bouček. Nové datum konání pořadatelé stanovili na 23. – 24. srpna 2024.

V pátek vyběhnou na stage postupně Pokáč, Visací zámek, Desmod, Fleret nebo Reflexy. V sobotu pak po jedné hodině odpolední vypukne tradiční Velká cena Vizovic v pojídání švestkových knedlíků a areálem se bude šířit hudba Xindla X, Vypsané Fixy, kapel O5 a Radeček, Kosovci, Doctor P. P., Street 69, Doga i Tomáš Klus.

Kompletní line-up:

Anna K., Pokáč, Desmod, Visací zámek, Fleret, Reflexy, O5 a Radeček, Xindl X, Vypsaná Fixa, Kosovci, Tomáš Klus, Divokej Bill, Doctor P. P., Street 69, Doga, No Name, Rybičky 48, Tublatanka, Vizovjánek, Karel Hynek, Tomáš Matonoha, Lukáš Pavlásek

Vstupenky lze zakoupit v předprodeji online na stránkách festivalu zde.

Vlastimil Blažek

Začínal v magazínu Topzine jako řadový redaktor, postupně se přes editora hudební rubriky propracoval na šéfredaktora v Musicwebu a následně založil MonsterMusic. Ten po několika letech prodal a po pěti rocích se k psaní vrací. A rovnou s novým magazínem!